Категории
Производител: Gledring
Код на продуктот: 62151
Достапност: 10
1.800,00 ден.

Универзални гумени патосници Gledring за багажник, изработена од високо квалитетна чиста гума, која не смрди и има арома на ванила. Практичен производ за багажникот, лесно се одржува и чисти! Одговара на сите можни возила, како и за каравани и џипови. Лесно прилагодлива, со многу опции за кроење. Димензија: 1.10m x 1.15m

ПРЕПОРАЧУВАМЕ