Категории
Производител: Gledring
Код на продуктот: 62072
Достапност: 10
1.800,00 ден.

Гумени патосници производ на словенечката компанија ГЛЕДРИНГ. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана, со мирис на ванила, и нема лош мирис дури и на највисоките температури. Патосниците подржуваат фиксинг систем, за закопчување на фабричкиот теписон. Заради иновативниот дизајн, лесни се за чистење и одржување. Фабричка гаранција 50.000km. Гледринг - каде квалитетот е на прво место!

ПРЕПОРАЧУВАМЕ