Категории
Производител: Modula
Код на продуктот: 20041
Достапност: 2-3 дена
30.000,00 ден.

#WegoSparco е кровен куфер создаден во соработката со брендот #Sparco.

Единствен и со модерен дизајн, материјали што доаѓаат директно од светот на трките, кој Sparco

секогаш го претставува.

5 год. гаранција, двојно отворање, рапид систем (брз начин на фиксирање), три точки на заклучување, TUV, City Crash Test, ABS пластика, внатрешни каиши за затегање на товар, внатрешна опција за носачи за скии
 


ПРЕПОРАЧУВАМЕ