Категории
Производител: Motip
Код на продуктот: 85010
Достапност: 10
360,00 ден.

Течност за полирање со извонредни карактеристики за одржување на автомобилите.Дава фантастични резултати: ја обновува бојата,го враќа првобитниот сјај и прекрива ситни гребнатинки.Погоден за сите врсти лакови.Не е погоден за употреба на стакло,винил,кожа и гума.Изберете полир по боја најслична на вашиот автомобил.

УПОТРЕБА: Промешајте пред употреба.Возилото исперете го и исушете го.Нанесете течност рамномерно на помала површина со памучна крпа.Оставити да се исуши се додека на побели.Полирајте со сува мека крпа се додека не се појави сјај.

Ознаки: Полир, боја, бел, MOTIP
ПРЕПОРАЧУВАМЕ