Категории
Производител: Sonax
Код на продуктот: 300189
Достапност: 10
350,00 ден.

Шампон со восок

Брзо миење и грижа за лакот. Во исто време чисти и заштитува. Нечистотијата ефикасно се отстранува, а восочните состојки се наменети за заштита и зацврстување на лакот. Нето: 500 мл.


Ознаки: Шампон, восок
ПРЕПОРАЧУВАМЕ