Категории
Производител: Sonax
Код на продуктот: 300188
Достапност: 10
470,00 ден.

Универзален шампон Clinex – 5л.

Шампон за автомобили и камиони. Ја одстранува наталожената нечистотија. Штити од дополнително валкање. Остава чиста површина без траги. Нето: 5л.

ПРЕПОРАЧУВАМЕ